נוטריון אשקלון

 

עו"ד ונוטריון אירנה פיין
К НОТАРИУСУ-АДВОКАТУ ИРЕНЕ ФАЙН
051-55-33-400
רוסית - РУССКИЙ, אוקראינית - УКРАЇНСЬКА МОВА, אנגלית - ENGLISH , ספרדית - ESPAÑOL , רומנית - LIMBA ROMÂNĂ ,צרפתית – FRANÇAIS

שירותי נוטריון אשקלון מתקשרים לעבודה עם מסמכים משפטיים כאשר רבים ממסכים אלו מיועדים להגשה למדינות שאינן ישראל או לשגרירויות של אותן המדינות. קחו לדוגמה בני זוג המעוניינים להינשא בנישואים אזרחיים בחו”ל. המדינה אינה מכירה בזכותם של כחמישית מהזוגות הישראלים להינשא בארץ כך שעבור רבים מהם השאלה היא האם לוותר על נישואין או ללכת על האפשרות של נישואים בחו”ל. עבור אחרים מדובר בבחירה. בין אם הנישואים בחו”ל מקורם בבחירה או בהכרח, התהליך הופך קצת יותר מסובך בגלל שהוא מערב שתי מדינות ושתי שפות, דבר המצריך עירוב של נוטריון אשקלון להחלקת כל הנושאים הכרוכים בכך.

מחירן נוטריון 2020 – אישור נכונות של תרגום:

עד 100 מילים ראשונות 211 ש”ח

לכל 100 מילים נוספת או חלק מהן עד 1000 מילים 167 ש”ח

העתק נוסף לאותו תרגום  66 ש”ח

המחירים לא כוללים מע”מ

ניתן לשלוח את המסמכים במייל

הסכם ממון טרום נישואין

על פי חוקי מדינת ישראל, זוג נשוי שהחליט להיפרד – צריך להגיע להסכמה בנושא חלוקת הרכוש. כלל האצבע המנחה הוא שרכוש שהיה של אחד מבני הזוג לפני הנישואין נשאר של אותו בן זוג ואילו רכוש שנצבר במהלך החיים המשותפים, גם אם הוא רשום על שם אחד מבני הזוג בלבד – הוא רכוש משותף שאותו יש לחלק שווה בשווה בניהם. כלל האצבע הזה מתחיל להסתבך אפילו ללא התערבות של מערכת משפט זרה כיוון שלעתים הדברים אינם כה פשוטים. דוגמה אחת היא מצב בו אמנם לאחד מבני הזוג הייתה דירה רק שלו לפני הנישואים אולם במהלך שנים רבות בהם בני הזוג חיו יחד הם חלקו מגורים בדירה הזו או נהנו מכספי השכרת הדירה שנכנסו לחשבון המשותף ושימשו את שניהם. במקרים אלו, בתי המשפט לעתים נוטים להחליט כי למרות שהדירה הייתה במקור של אחד מבני הזוג עצם השימוש המשותף מביא למצב בו היא הופכת למעשה לרכוש משותף. מצב אחר הוא מצב בו אחד מבני הזוג פותח עסק  – האם גם חובות העסק משויכים לשני בני הזוג? ומה לגבי הבעלות וניהול העסק?

כאשר לכל המצב הלא פשוט הזה מתווספת מערכת חוקים שונה, הדברים יכולים להפוך הרבה יותר סבוכים. בהולנד, למשל, ההנחה היסודית אומרת כי כל הרכוש משותף, גם רכוש שהיה שייך מקודם לאחד משני בני הזוג בלבד. בני זוג שנישאו בנישואים אזרחיים בהולנד, גם אם הם אינם מודעים לשינויים הללו במערכות המשפט, עלולים למצוא ת עצמם בבעיה במידה וייפרדו כיוון שגם אם היו נשואים חצי שנה, לא היו בעלי חשבון משותף ולא גרו בדירה שהייתה של אחד מבני הזוג לפני הנישואין או חלקו בשכר הדירה שהגיע ממנה – לפי חוקי הולנד הדירה הופכת מרגע הנישואין לרכוש משותף, דבר שייתכן מאד שהם לא כיוונו אליו ולא רצו בו.

בעיה אחרת הצצה היא כאשר אחד מבני הזוג אינו ישראלי וקיימת השאלה איפה יערכו הדיונים המשפטיים במקרה של פרידה: בישראל או במדינה של בן הזוג השני?

הסכם ממון טרום נישואין בה להסדיר שאלות כאלו ואחרות. הוא למעשה מגדיר איזה רכוש יחולק ואיזה לא, אופן חלוקת הרכוש, מועדים בהם הרכוש יחולק, המדינה בה יתנהלו הדיונים המשפטיים ועוד. כאשר יש הסכם ממון מבעוד מועד, הדבר חוסך כאב ראש, לב וכיס בזמן הפרידה ומאפשר פרידה שעוברת יחסית בצורה חלקה. נוטריו אשקלון יכול לסייע הן בניסוח ועריכה של הסכם ממון שכזה, גם לייעץ, מתוקף תפקידו כעורך דין, על סעיפים שונים שיש לכלול בהסכם מסוג זה והן לתת אישור נוטריוני על הסכם הממון השקול לאישור של בית המשפט לענייני משפחה – כלומר לתת תוקף של פסק דין להסכם הממון.

הכנת תעודות לעריכת נישואים בחו”ל

גם בנושא זה נוטריון אשקלון יכול לסייע ולתרגם בתרגום נוטריוני את התעודות הנדרשות, דוגמת תמצית רישום ממשרד הפנים, כולל החתמת התעודות הנדרשות בחותמת אפוסטיל. לאחר החזרה ארצה, נוטריון אשקלון יוכל גם לתרגם בתרגום נוטריוני את תעודת הנישואין על מנת שבניה זוג יוכלו להציגה בפני פקידי משרד הפנים ולהירשם כנשואים בתעודת הזהות.

  שם + משפחה (חובה)

  האימייל: (חובה)

  מספר טלפון (חובה)

  ספרו לנו איך נוכל לעזור לכם?

  שילחו לנו את הקבצים לבדיקה והצעת מחיר

  גרור ושחרר קבצים כאן
  או

  תוכלו גם לשלוח לנו ישירות למייל
  [email protected]
  או לחייג ישירות
  0515533400

  נוטריון ברחובות

  עו”ד ונוטריון אירנה פיין

  רחוב: אחד העם 1, רחובות

  בניין לב רחובות

  שעות פעילות בין 9:00 -18:00

  ניתן לקבוע פגישה בטלפון

  051-55-33-400

  דוא”ל: [email protected]

  ניתן לבצע אצלנו את כל סוגי עבודות הנוטריון במשרדנו ברחובות:

  תפריט נגישות

  Call Now Buttonצלצלו עכשיו 0515533400