נוטריון בגדרה

 

עו"ד ונוטריון אירנה פיין
К НОТАРИУСУ-АДВОКАТУ ИРЕНЕ ФАЙН
051-55-33-400
רוסית - РУССКИЙ, אוקראינית - УКРАЇНСЬКА МОВА, אנגלית - ENGLISH , ספרדית - ESPAÑOL , רומנית - LIMBA ROMÂNĂ ,צרפתית – FRANÇAIS

נוטריון בגדרה

נוטריון גדרה מציע מגוון שירותים הכרחיים הנוגעים למסמכים רשמיים: אישורי נכונות תרגום, העתק נאמן למקור, אישור צוואות, אימות הסכמי ממון טרום נישואין, קבלה ואימות של תצהירים משפטיים, אימות חתימה על מסמכים, חוזים והסכמים ועוד. נוטריונים בארץ עובדים על פי תעריף אחיד המפורסם אחת לשנה ומעודכן בהתאם לשינויים במדד המחירים לצרכן.

מחירן נוטריון 2020 – אישור נכונות של תרגום:

עד 100 מילים ראשונות 211 ש”ח

לכל 100 מילים נוספת או חלק מהן עד 1000 מילים 167 ש”ח

העתק נוסף לאותו תרגום  66 ש”ח

המחירים לא כוללים מע”מ

ניתן לשלוח את המסמכים במייל

נוטריון גדרה – תעריף אישור נכונות תרגום נוטריונית

תעריף תרגום אישור נכונות תרגום מורכב מהמחיר עבור התרגום עצמו והמחיר עבור האישור הנוטריוני. נהוג לתמחר את שתי המשימות הללו על פי מספר המילים במסמך בקבוצות של מאה מילים. עלות תרגום ואישור של מסמך בן 50 מילים יהיה זהה לזה של מסמך בן 98 מילים, ועלות מסמך בן 101 מילים – זהה לזה שבו 200 מילה.

לא קיים תעריף נוטריונים קבוע עבור התרגום, אולם התעריף עבור האישור נוטריוני לנכונות התרגום היא קבועה ועומדת על: 211 ₪ למאה המילים הראשונות או חלקן, 167 ₪ לכל מאה מילים נוספות עד 1000 מילים ו-80 ₪ לכל מאה מילים מעבר ל-1000 הראשונות.

כל אישור נוסף לאותו התרגום באותו התאריך יעלה 66 ₪ נוספים.

נוטריון גדרה – תעריף אישור העתק נאמן למקור

תעריף אישור נוטריוני לכך שצילום תעודה או מסמך זהים לתעודה או המסמך המקוריים עולה 66 ₪ לעמוד הראשון במסמך ועוד 5 ₪ לכל עמוד נוסף. במידה ונדרש עותק נוסף שאל האישור, העלויות יורדות ל-21 ₪ לעמוד הראשון ועוד 5 ₪ לכל עמוד נוסף.

נוטריון גדרה – תעריף אימות חתימה על מסמך

תעריף אישור אימות חתימה על מסמך נקבע על פי מספר החותמים: 167 ₪ עבור החותם הראשון ו-66 ₪ לכל חותם נוסף. גם עותק נוסף של האישור יעלה 66 ₪ לעותק.

נוטריון גדרה – תעריף אישור צוואה

גם תעריף אישור צוואה נקבע בעיקר על פי מספר החותמים: 243 ₪ עבור החותם הראשון על הצוואה ו-124 ₪ עבור כל חותם נוסף. לכל עותק נוסף של הצוואה שניתן באותו התאריך יש לשלם 74 ₪ נוספים.

נוטריון גדרה – אישור חיים

התעריף המוגדר עבור קבלת אישור נוטריוני שאדם כלשהו נמצא בין החיים עומד על 167 ₪.

נוטריון גדרה – קבלה ואישור של תצהיר

גם כאן התעריף נקבע על פי מספר החותמים: 169 ₪ לחותם הראשון על התצהיר ו-67 ₪ לכל חותם נוסף. כל עותק נוסף של אישור התצהיר המתקבל באותו מעמד עומד על 66 ₪.

נוטריון גדרה – העדת מסמך סחיר

תעריף העדת מסמך סחיר תלויה בסכום עליו נדרשת ההעדה. אם הסכום אינו עובר 760,800 ₪, עלות האישור הנוטריוני עומדת על 1067 ₪, אם הסכום גבוה מכך תעריף האישור עומד על 2283 ₪. בניגוד ליתר שירותי הנוטריון – במידה ונדרש תרגום המסמך לצורך ההעדה, סכום זה נכלל בתעריף המוגדר.  כמו כל השירותים האחרים – במידה והנוטריון נדרש להגיע למקום ההעדה יש להוסיף הוצאות נסיעה.

נוטריון גדרה – רישום הערה לגבי ביטול ייפוי כח או מסמך אחר

תעריף רישום הערת ביטול ייפוי כח כוללת שני חלקים: רישום ההערה עצמה והוצאת העתקים (כולל עותק ראשון למגיש הבקשה). התעריף קובע כי רישום ההערה יעלה 179 ₪ וכל עותק של המסמך הערוך יעלה 64 ₪.

נוטריון גדרה – אימות הסכם ממון

תעריף אימות הסכם הממון בין בני זוג עומד על 371 ₪ בתוספת של 64 ₪ לכל עותק נוסף של האישור.

נוטריון גדרה – שירותי נוטריון נוספים

נוטריון רשאי לבצע עוד מגוון פעולות כאשר התעריף קובע כי התשלום עליהם יותאם לתעריף המינימאלי המומלץ על ידי לשכת עורכי הדין לפעולה עצמה או לפעולה הדומה לה ביותר. במידה ואין התאמה בכזו, התעריף יעמוד על 268 ₪.

נוטריון גדרה – עלויות נוספות

לכל המחירים הנקובים יש להוסיף מע”מ.

מלבד עלות התרגום או הניסוח עצמו והאישור עצמו, יש להוסיף עמלות נוספות במידה והאישור הנוטריוני נדרש בשפה שאינה עברית, אנגלית או ערבית (89 ₪) או כאשר יש להוציא אישור נוטריוני נוסף לאותו המסמך. במידה והתרגום נדרש באופן דחוף ונדרש לבצע את העבודה בימי מנוחה או לאחר שעות העבודה – המחיר מתייקר ב-50%.

אם הפעולה דורשת תרגום המסמך כחלק מהשלמת קבלת אישור אחר, עלות התרגום תעמוד על חצי מהשכר הקבוע עבור קבלת אישור נכונות תרגום.

במידה והשירות ניתן מחוץ למשרדי הנוטריון – יש להוסיף הוצאות נסיעה בתוספת 543 ₪ עבור השעה הראשונה (או חלק ממנה) בה הנוטריון שהה מחוץ למשרדו ו-167 ₪ עבור כל חצי שעה נוספת. הוצאות אלו ישולמו גם אם בסופו של דבר האישור הנוטריוני הנדרש לא ניתן.

  שם + משפחה (חובה)

  האימייל: (חובה)

  מספר טלפון (חובה)

  ספרו לנו איך נוכל לעזור לכם?

  שילחו לנו את הקבצים לבדיקה והצעת מחיר

  גרור ושחרר קבצים כאן
  או

  תוכלו גם לשלוח לנו ישירות למייל
  [email protected]
  או לחייג ישירות
  0515533400

  נוטריון ברחובות

  עו”ד ונוטריון אירנה פיין

  רחוב: אחד העם 1, רחובות

  בניין לב רחובות

  שעות פעילות בין 9:00 -18:00

  ניתן לקבוע פגישה בטלפון

  051-55-33-400

  דוא”ל: [email protected]

  ניתן לבצע אצלנו את כל סוגי עבודות הנוטריון במשרדנו ברחובות:

  תפריט נגישות

  Call Now Buttonצלצלו עכשיו 0515533400