שירותים נוטריוניים בהרצליה

 

עו"ד ונוטריון אירנה פיין
К НОТАРИУСУ-АДВОКАТУ ИРЕНЕ ФАЙН
051-55-33-400
רוסית - РУССКИЙ, אוקראינית - УКРАЇНСЬКА МОВА, אנגלית - ENGLISH , ספרדית - ESPAÑOL , רומנית - LIMBA ROMÂNĂ ,צרפתית – FRANÇAIS

שירותים נוטריוניים בהרצליה

נוטריונים בהרצליה הם במהותם סוג של עובדי ציבור אשר אמונים על אישור ואימות מסמכים ותעודות משפטיות. כמו ברב השטחים הציבוריים, התשלום עבור שירותים נוטריוניים בהרצליה הוא קבוע בחוק, ומתעדכן אחת לשנה בהתאם לשינוי במדד המחירים לצרכן. כיוון שנוטריוניים הם גם עורכי דין בעלי ותק רב, הם יכולים לסייע גם בעבודות קודמות למתן האישור הנוטריוני: עריכת מסמכים, הסכמים וחוזים, הסכמי ממון וצוואות, ייפוי כח וכדומה. בנוסף, מתן אישור נכונות תרגום נוטריונית דורשת כי הנוטריון יהיה דובר את השפה אליה או ממנה המסמכים או התעודות מתורגמים כך שגם עבודת התרום הקודמת למתן האישור הנוטריוני יכולה ולרב גם מתבצעת על ידי הנוטריון בעצמו, בתשלום נפרד.

מחירן נוטריון 2020 – אישור נכונות של תרגום:

עד 100 מילים ראשונות 211 ש”ח

לכל 100 מילים נוספת או חלק מהן עד 1000 מילים 167 ש”ח

העתק נוסף לאותו תרגום  66 ש”ח

המחירים לא כוללים מע”מ

ניתן לשלוח את המסמכים במייל

סוגי שירותים נוטריונים בהרצלייה ומחיריהם הקבועים

אחד השירותים הנוטריונים בהרצליה הוא אימות חתימה על מסמך. תעריף אימות חתימה על מסמך הוא קבוע ועולה 195 ₪ לחותם הראשון ו-77 ₪ עבור כל אדם נוסף. במידה ויש מצב בו אדם אחר חותם בשמו של מישהו אחר או שאדם חותם בשם תאגיד, אישור נוטריוני לכך החותם היה מוסמך לחתום בשמו של האחר עולה 77 ₪ בנוסף. במידה ורוצים מספר עותקים של האישור הנוטריוני על אימות החתימה, כל אישור כזה יעלה 77 ₪ נוספים.

שירותים נוטריונים בהרצלייה נוספים שניתן לקבל: אישור העתק צילומי של המסמך. התעריף עבור שירות זה אף הוא קבוע ועומד על 77 ₪ לעמוד הראשון, 76 ₪ לכל עמוד נוסף במסמך. במידה ורוצים יותר מעותק בודד של האישור כל עותק נוסף יעלה 25 ₪ לעמוד הראשון ו-6 ₪ עבור כל עמוד נוסף במסמך.

שירות אישור צוואה יעלה 284 ₪ לחותם הראשון ו-145 ₪ לכל חותם נוסף. עותק של אישור הצוואה יעלה 87 ₪.

שירות מתן אישור חיים (אישור שפלוני נמצא בין החיים) עולה 195 ₪.

קבלה ואישור תצהיר משפטי יעלה 198 ₪ לחותם הראשון ו-73ש”ח לכל חותם נוסף. אישור נוסף על אותו התצהיר יעלה 77 ₪.

שירות העדת מסמך סחיר יעלה 1248 ₪ אם  הסכום הנקוב במסמך אינו עולה על 76,800 ₪ ו-2671 ₪ אחרת.

קבלה ורשימת הערת ביטול על ייפוי כח עולה 209 ₪, קבלת העתק מאושר של ייפוי הכח הכולל את הערת הביטול עולה 75 ₪  – החל מהעותק הראשון.

אימות הסכם ממון לפני נישואין – 434 ₪ ולכל עותק נוסף של האישור הנוטריוני – 75 ₪.

אישור נכונות תרגום נוטריונית – 247 ₪ למאה המילים הראשונות במסמך או חלקן, 195 לכל מאה מילים נוספות ועד 1000 מילים, 94 ₪ לכל מאה מילים מעבר לאלף המילים הראשונות במסמך.

במידה ומדובר בפעולה הנדרשת מתוקף היותו נוטריון ולא מוגדרת כאן, התעריף יהיה התעריף המינימאלי המומלץ על ידי לשכת עורכי הדין לשירות הדומה ביותר לזה שנתבקש ואם אין שירות כזה, העלות שתגבה תהיה 314 ₪.

כל המחירים בתעריפון זה כוללים מע”מ.

תוספות קבועות על פי התעריף לשירותים נוטריוניים בהרצליה

במידה ומתבקש תרגום כחלק ממתן שירותים נוטריונים נוספים שאינם שירותי תרגום נוטריוניים (למעט העדת מסמך סחיר), עלותו תהיה  חצי מעלות התרגום הנוטריוני על פי התעריף הנקוב.

במידה ורוצים כי האישור הנוטריוני יינתן בשפה שאינה עברית, אנגלית או ערבית – ייגבה סכום נוסף בן 104 ₪.

במידה ומדובר בשירות דחוף המתבצע לאחר השעה 19:00 ולפני השעה 08:00 או בימי שבתון – עלות העמלות גדלה ב-50%. (למעט הוצאות נסיעה)

במידה והנוטריון מתבקש לבצע את העבודה במקום שאינו משרדו, הוא זכאי להחזר הוצאות נסיעה ובנוסף לעמלה בגובה של 635 ₪ לשעה הראשונה או חלק ממנה ועוד 195 ₪ לכל מחצית שעה נוספת. חישוב הוצאות אלו יהיה מרגע יציאת הנוטריון את המשרד ועד לחזרתו והוצאות אלו יש לשלם גם אם בסופו של דבר השירות הנוטריוני לא ניתן.

  שם + משפחה (חובה)

  האימייל: (חובה)

  מספר טלפון (חובה)

  ספרו לנו איך נוכל לעזור לכם?

  שילחו לנו את הקבצים לבדיקה והצעת מחיר

  גרור ושחרר קבצים כאן
  או

  תוכלו גם לשלוח לנו ישירות למייל
  [email protected]
  או לחייג ישירות
  0515533400

  נוטריון ברחובות

  עו”ד ונוטריון אירנה פיין

  רחוב: אחד העם 1, רחובות

  בניין לב רחובות

  שעות פעילות בין 9:00 -18:00

  ניתן לקבוע פגישה בטלפון

  051-55-33-400

  דוא”ל: [email protected]

  ניתן לבצע אצלנו את כל סוגי עבודות הנוטריון במשרדנו ברחובות:

  תפריט נגישות

  Call Now Buttonצלצלו עכשיו 0515533400