שירותי נוטריון ברמת השרון

 

עו"ד ונוטריון אירנה פיין
К НОТАРИУСУ-АДВОКАТУ ИРЕНЕ ФАЙН
051-55-33-400
רוסית - РУССКИЙ, אוקראינית - УКРАЇНСЬКА МОВА, אנגלית - ENGLISH , ספרדית - ESPAÑOL , רומנית - LIMBA ROMÂNĂ ,צרפתית – FRANÇAIS

שירותי נוטריון ברמת השרון

מרבית האנשים יזדקקו אי פעם בחייהם לשירותי נוטריון ברמת השרון. שירותי נוטריון נוגעים בעיסוק במסמכים משפטיים או כאלו שיש להם משמעות רשמית או מדינית: מסמכים שבהצגתם ניתן לקבל משהו – שינוי סטאטוס במשרד הפנים, אזרחות זרה, קבלה למוסד לימודים בארץ זרה, קבלת מעמד של תושב קבע בארץ, אישור שהיה לעובד זר, או בטחון בידיעה שדרכי הפעולה האפשריות לעתיד סוכמו מראש במסגרת חוזה או הסכם. אין אדם שלא נאלץ להתמודד עם משרדים ממשלתיים ובמיוחד כאשר לא כל המסמכים נכתבו באותה השפה – כאן נכנס תפקידו של הנוטריון לתת אישור לתרגום מסמכים כך שגם משרדים רשמיים ובירוקרטיים יכירו בתעודה שהוצגה.

מחירן נוטריון 2020 – אישור נכונות של תרגום:

עד 100 מילים ראשונות 211 ש”ח

לכל 100 מילים נוספת או חלק מהן עד 1000 מילים 167 ש”ח

העתק נוסף לאותו תרגום  66 ש”ח

המחירים לא כוללים מע”מ

ניתן לשלוח את המסמכים במייל

איזה שירותי נוטריון ברמת השרון ניתן לקבל?

בחוק הנוטריונים מפורטים רשימת הפעולות שרק נוטריונים רשאים לעשות:

 • אימות חתימה על מסמך, כולל אימות מספר חתימות על אותו המסמך
 • אימות חתימה על מסמך כאשר אדם חותם בשם אדם אחר או בשם תאגיד
 • אישור נכונות העתק צילומי של מסמך
 • אישור נכונות תרגום
 • אישור צוואה
 • אישור חיים
 • קבלה ואישור של תצהיר משפטי
 • העדת מסמך סחיר
 • עריכת מסמך נוטריוני
 • ביטול ייפוי כח שאושר על ידי נוטריון
 • פעולות נוספות (כללי) שנוטריון מוסמך לעשות כנוטריון ציבורי
 • אימות הסכם ממון טרום נישואין

אימות חתימה הוא אחד מרשימת שירותי נוטריון ברמת השרון שנוטריון יכול להעניק, אבל למרות שמדובר בשירות אחד, הוא יכול לצוץ במקומות רבים ושונים. בואו ניתן מספר דוגמאות למצבים בהם יש צורך באימות חתימה על מסמך בעל אופי משפטי.

שירותי נוטריון ברמת השרון – ייפוי כח כללים ובלתי חוזרים

ישנם סוגים רבים של ייפוי כח, ומרביתם מוגבלים לביצוע מספר זעום של פעולות בפרק זמן נקוב ושהשלכותיהן אינן מרחיקות לכת. כאשר לא זהו המצב, ישנם מצבים המחייבים אימות חתימה על ייפוי כח אצל נוטריון ומצבים אחרים בהם אימות חתימה כזה רצוי ונחוץ. קחו לדוגמה שני סוגים של ייפוי כח: בלתי חוזר וכללי.

ייפוי כח כללי הוא ייפוי כח שאדם אחד נותן לאדם אחר לעשות ככל העולה על דעתו (למעט דברים המפורטים בייפוי הכח). ייפוי כח מסוג כזה יכול להיות מועיל, לדוגמה, אם אדם נוסע לרילוקיישן לחו”ל לשנתיים ורוצה להשאיר בארץ אדם שיהיה אחראי לכל ענייניו – כאלו שהוא יודע עליהם כבר היום וגם כאלו שעלולים לצוץ בעתיד. ייפוי כח שכזה נותן כח רב בידיו של מיופה הכח. הוא יכול, לדוגמה, להחליט להשקיע בדרך כזו או אחרת את כספי מייפה הכח, או למכור את רכבו או את דירתו, ולכן רצוי שכולם יהיו מודעים היטב לכח הניתן, ולהכניס מגבלות מובנות במידת הצורך והרצון.

סוג שני של ייפוי כח הוא ייפוי כח בלתי חוזר. ייפוי כח שכזה דורש אימות נוטריוני כי מייפה הכח אינו יכול לחזור בו מהחתימה והוא נדרש בכל פעם, לדוגמה, שנלקחת הלוואה משכנתא.

שירותי נוטריון ברמת השרון – אימות חתימה על חוזה שכירות

חוזי שכירות למגורים לרב לא נערכים אצל נוטריון, אבל כאשר מדובר בנכס יקר במיוחד או נכס מסחרי – רצוי כי אימות החתימה ייערך אצל נוטריון על מנת למנוע סכסוכים עתידיים וניסיונות לגרור את ההסכם לבית המשפט בטענה כי החתימה אינה תקפה כי… “לא ידעתי, לא שמעתי, לא הבנתי, בכלל לא הייתי כשיר לחתום”. מתוקף תפקידו של נוטריון ברמת השרון – הוא גם מוודא במהלך אימות החתימה כי החותמים כשירים, מבינים, שומעים ויודעים על מה הם חותמים, ואימותו של הנוטריון מהווה ראייה בבית המשפט כך שקשה מאד לערער עליה.

  שם + משפחה (חובה)

  האימייל: (חובה)

  מספר טלפון (חובה)

  ספרו לנו איך נוכל לעזור לכם?

  שילחו לנו את הקבצים לבדיקה והצעת מחיר

  גרור ושחרר קבצים כאן
  או

  תוכלו גם לשלוח לנו ישירות למייל
  [email protected]
  או לחייג ישירות
  0515533400

  נוטריון ברחובות

  עו”ד ונוטריון אירנה פיין

  רחוב: אחד העם 1, רחובות

  בניין לב רחובות

  שעות פעילות בין 9:00 -18:00

  ניתן לקבוע פגישה בטלפון

  051-55-33-400

  דוא”ל: [email protected]

  ניתן לבצע אצלנו את כל סוגי עבודות הנוטריון במשרדנו ברחובות:

  תפריט נגישות

  Call Now Buttonצלצלו עכשיו 0515533400