נוטריון כפר סבא

 

עו"ד ונוטריון אירנה פיין
К НОТАРИУСУ-АДВОКАТУ ИРЕНЕ ФАЙН
051-55-33-400
רוסית - РУССКИЙ, אוקראינית - УКРАЇНСЬКА МОВА, אנגלית - ENGLISH , ספרדית - ESPAÑOL , רומנית - LIMBA ROMÂNĂ ,צרפתית – FRANÇAIS

שירותי נוטריון כפר סבא כוללים שירותים ייחודים אשר רק נוטריונים רשאים להציע ורובם קבועים בחוק הנוטריוניים הכולל פירוט של השירות, הנהלים הנלווים לו והמחיר שיש לגבות עבור קבלת השירות. כיוון שלנוטריונים במקומות שונים בעולם יש תפקידים מעט שונים, נוטריונים בארץ רשאים גם לתת שירותים אשר מצופה מנוטריוניים לתת ברחבי העולם כל עוד הדבר אינו מנוגד לחוק בארץ.

מחירן נוטריון 2020 – אישור נכונות של תרגום:

עד 100 מילים ראשונות 211 ש”ח

לכל 100 מילים נוספת או חלק מהן עד 1000 מילים 167 ש”ח

העתק נוסף לאותו תרגום  66 ש”ח

המחירים לא כוללים מע”מ

ניתן לשלוח את המסמכים במייל

שירותי תרגום נוטריוני על ידי נוטריון כפר סבא

נוטריון הדובר את השפה אליה וממנה יש לתרגם, יכול לספק אישור נוטריוני על נכונות התרגום. אישור זה נדרש כאשר יש להגיש מסמך למשרד מדיני, עירוני או לבית המשפט של מדינה שונה. ישנם מוסדות אחרים שגם הם יידרשו אישור נכונות תרגום נוטריוני המבטיח דיוק והקפדה בתרגום ושבמשמעותו.

שירותי העתק זהה למקור על ידי נוטריון כפר סבא

נוטריון יכול לתת אישור כי העתק צילומי של תעודה או מסמך כלשהו זהים לתעודה או למסמך המקוריים. אישור זה נדרש במקרים בהם יש להציג ולעתים להשאיר תעודה מקורית בידי גורם כלשהו – העתק צילומי הכולל אישור נוטריוני יכול להחליף את התעודה המקורית הנשארת בידי בעלי התעודה.

שירותי אישור חיים על ידי נוטריון כפר סבא

כאשר אדם מקבל קצבה ממדינה אחרת עליו לשלוח אחת לתקופה, לרב שנה, אישור שהוא עדיין נמצא בין החיים ועל כן יש להמשיך ולשלם לו את הקצבה. אישור שפלוני נמצא בין החיים ניתן על ידי נוטריון כפר סבא. כיוון שהאישור מיועד למדינה שונה, יש להקפיד ולהוציא את האישור בשפה המקובלת במדינה אליה האישור מיועד ולהחתים את האישור בחותמת אפוסטיל.

שירותי אימות חתימה על מסמך, על ידי נוטריון כפר סבא

ישנם מסמכים אשר חתימה עליהם דורשת אישור נוטריוני. בין המסמכים הללו: ייפוי כח בלתי חוזר, כמו זה הניתן לבנק המשכנתאות בזמן לקיחת הלוואת משכנתא, חתימה על חוזים עסקיים בעיקר במצבים בהם אחד או יותר מהחותמים אינם דוברים היטב את השפה שבה החוזה כתוב.

שירותי אימות חתימה בשם אחר על ידי נוטריון כפר סבא

מלבד אישור נוטריוני על אימות חתימה, במצבים בהם אדם אחר חותם בשם אדם או גוף אחר יש להוציא אישור נוטריוני נוסף – אישור שהחותם זכאי לחתום בשמו של האחר. שני המצבים הנפוצים בהם אדם אחר נדרש לחתום בשם של אדם או גוף אחר הם כאשר אדם חותם בשם תאגיד עסקי ומצב בו האדם בחותם הוא בעל ייפוי כח ממי שאמור לחתום ועל כן רשאי לחתום במקומו. דוגמאות נוספות כוללות, לדוגמה, מצבים בהם אפוטרופוס חותם בשם קטין.

שירותי קבלה ואימות תצהיר משפטי

נוטריון רשאי לקבלה ואימת חתימה על תצהיר משפטי אשר יכול להחליף עדות שבעל פה בבית המשפט לכל צורך.

שירותי אישור צוואה על ידי נוטריון כפר סבא

ישנן דרכים שונות בהם ניתן לרשום צוואה אך הדרך הבטוחה ביותר לעשות זאת היא על ידי אישור צוואה בפני הרשות ושמירתה אצל רשם הצוואות. כאשר מדובר על “בפני הרשות” הכוונה היא לאחד משלושת הגורמים הבאים: בית המשפט, נוטריון או רשם הצוואות.

שירותי אימות הסכם ממון לפני הנישואים על ידי נוטריון כפר סבא

 

דירה שהייתה של אחד משני בני הזוג עוד לפני הנישואים.

  שם + משפחה (חובה)

  האימייל: (חובה)

  מספר טלפון (חובה)

  ספרו לנו איך נוכל לעזור לכם?

  שילחו לנו את הקבצים לבדיקה והצעת מחיר

  גרור ושחרר קבצים כאן
  או

  תוכלו גם לשלוח לנו ישירות למייל
  [email protected]
  או לחייג ישירות
  0515533400

  נוטריון ברחובות

  עו”ד ונוטריון אירנה פיין

  רחוב: אחד העם 1, רחובות

  בניין לב רחובות

  שעות פעילות בין 9:00 -18:00

  ניתן לקבוע פגישה בטלפון

  051-55-33-400

  דוא”ל: [email protected]

  ניתן לבצע אצלנו את כל סוגי עבודות הנוטריון במשרדנו ברחובות:

  תפריט נגישות

  Call Now Buttonצלצלו עכשיו 0515533400