נוטריון מודיעין

 

עו"ד ונוטריון אירנה פיין
К НОТАРИУСУ-АДВОКАТУ ИРЕНЕ ФАЙН
051-55-33-400
רוסית - РУССКИЙ, אוקראינית - УКРАЇНСЬКА МОВА, אנגלית - ENGLISH , ספרדית - ESPAÑOL , רומנית - LIMBA ROMÂNĂ ,צרפתית – FRANÇAIS

שירותי נוטריון כפר סבא כוללים שירותים ייחודים אשר רק נוטריונים רשאים להציע ורובם קבועים בחוק הנוטריוניים הכולל פירוט של השירות, הנהלים הנלווים לו והמחיר שיש לגבות עבור קבלת השירות. כיוון שלנוטריונים במקומות שונים בעולם יש תפקידים מעט שונים, נוטריונים בארץ רשאים גם לתת שירותים אשר מצופה מנוטריוניים לתת ברחבי העולם כל עוד הדבר אינו מנוגד לחוק בארץ.

מחירן נוטריון 2020 – אישור נכונות של תרגום:

עד 100 מילים ראשונות 211 ש”ח

לכל 100 מילים נוספת או חלק מהן עד 1000 מילים 167 ש”ח

העתק נוסף לאותו תרגום  66 ש”ח

המחירים לא כוללים מע”מ

ניתן לשלוח את המסמכים במייל

מה נחשב עיבוד של מסמך?

לחוזה שנערך על ידי עורך דין יש מעט מאד משמעות משפטית עד אשר כל הצדדים המעורבים חותמים עליו. הפעולה המשמעותית ביותר מבחינה משפטית אותה אפשר לעשות על מסמך – היא לחתום עליו ופעולה זו יכולה לקבל אישורי נוטריוני על ידי נוטריון מודיעין.

לא רק חתימה על מסמך מהווה סוג של עיבוד שלו. אפילו צילום מסמך מהווה עיבוד של מסמך משפטי, במידה ורוצים להשתמש בעותק הצילומי כאילו היה התעודה המקורית. בוודאי כאשר הדברים מגיעים לעריכה של ממש דוגמה העריכה שמתרחשת בעת תרגום מסמך וכמובן גם כאשר מדובר על עריכה של ממש: שינוי וביטול סעיפים או ייפוי כח המפורטים במסמך.

כל הפעולות הללו יכולות להיעשות באישור נוטריון מודיעין – אישור אשר מקנה להן משמעות משפטית ותוקף משפטי.

מה יכול לערער על תוקף משפטי של חתימה?

כאשר מדובר על חוזה או הסכם בין אנשים, חתימה עליו תעמוד למבחן בעיקר במידה והדברים יגיעו לבית המשפט. במקרה הזה, קיימת נטייה לנסות ולערער את תוקף החתימה שהושגה על ההסכם במטרה לעקוף אותו ולהימנע מביצוע ההסכמות אליהן הגיעו הצדדים מראש.

המחוקק מכיר במקרים בהם גם אם אדם חתם על מסמך לחתימתו אין ערך משפטי והשופטים אמונים על שמירת החוק וביצוע בדיקה מעמיקה על מנת לוודא כי מדובר בחתימה תקפה.

תוקף חתימה יכול לעמוד למבחן תחת מספר תנאים. תנאי בסיסי נוגע לסמכותו של אדם לחתום על המסמך מלכתחילה – ייתכן ולאדם החותם לא הייתה סמכות כלל לחתום על המסמך עליו חתם. לדוגמה – במידה וקטין חתם על חוזה, או אדם שהציג את עצמו כאילו הוא מיופה כח של אדם אחר מבלי שיהיה בידיו ייפוי כח מתאים לביצוע הפעולה, או אדם המציג את עצמו כמייצג של תאגיד החותם בשם התאגיד מבלי שתהיה בידיו סמכות לעשות זאת.

גם אם הייתה לאדם החותם סמכות, החתימה עלולה להתפרש כלא תקפה משפטית במידה והחתימה הושגה באמצעים שהיוו איום או סחיטה על החותם. מצבים אלא אינם תמיד ברורים מאליהם. קחו למשל מצב בו איש אומר שעתיים לפני החופה לאשתו המיועדת כי הוא דורש ממנה לחתום על הסכם ממון שהוא ועורך דינו בלבד ניסחו וזו הפעם הראשונה בו היא רואה אותו. האיש נותן לאשה להבין כי במידה ותסרב לחתום על ההסכם – החתונה תבוטל. מצב זה קרוב לוודאי יתפרש על ידי בית המשפט כאיום וסחיטה ותוקף הסכם הממון לא יכובד על ידי בית המשפט.

מצבים נוספים בהם ייתכן ותוקף החתימה יוטל בספק יהיו מצבים בהם יש שאלה לגבי הכשירות המשפטית של החותם – למשל אם בעת החתימה החותם היה מרותק למיטתו חולה או מאושפז בבית החולים, מקרים אחרים הם מקרים בהם החותם יכול לטעון שלא הבין על מה הוא חתם כי היה תחת השפעת תרופות, לא הבין את השפה או פשוט – יש לו בעיות בשמיעה.

נוטריון מודיעין – אימות חתימה

כאשר נוטריון מודיעין נותן אישור נוטריוני של אימות חתימה על מסמך, האישור כולל למעשה בדיקה שהנוטריון מבצע שתפקידה לוודא כי אין סיבות בגללן ניתן יהיה להטיל דופי בתקינות החתימות בבית המשפט בעתיד. הוא ידאג לוודא כשירות משפטית, סמכות חתימה ואפילו ידאג לתרגם את המסמך במידה שפת האם של החותם איננה עברית.

  שם + משפחה (חובה)

  האימייל: (חובה)

  מספר טלפון (חובה)

  ספרו לנו איך נוכל לעזור לכם?

  שילחו לנו את הקבצים לבדיקה והצעת מחיר

  גרור ושחרר קבצים כאן
  או

  תוכלו גם לשלוח לנו ישירות למייל
  [email protected]
  או לחייג ישירות
  0515533400

  נוטריון ברחובות

  עו”ד ונוטריון אירנה פיין

  רחוב: אחד העם 1, רחובות

  בניין לב רחובות

  שעות פעילות בין 9:00 -18:00

  ניתן לקבוע פגישה בטלפון

  051-55-33-400

  דוא”ל: [email protected]

  ניתן לבצע אצלנו את כל סוגי עבודות הנוטריון במשרדנו ברחובות:

  תפריט נגישות

  Call Now Buttonצלצלו עכשיו 0515533400